Zapisz się do Newslettera

Podany e‑mail jest już w bazie - wpisz inny adres

Proszę zaznaczyć odpowiednie zgody.

Administratorem Państwa danych

Pokaż pełną treść
Dołącz do tysięcy subskrybentów

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prosimy spóbuj ponownie

Audiobook
za darmo

Wybierz 1 z 4 bezpłatnych
audiobooków dostępnych
dla naszych subskrybentów

Bądź zawsze
na bieżąco

O promocjach
i nowościach dowiesz
się jako pierwszy

Jeden z nich może być Twój

Audiobook za darmo

Wybierz 1 z 4 bezpłatnych audiobooków dostępnych dla naszych subskrybentów

Bądź zawsze na bieżąco

O promocjach i nowościach dowiesz się jako pierwszy

Pamiętaj, aby potwierdzić subskrypcję

Pamiętaj,
aby potwierdzić
subskrypcję

Warunkiem odebrania bezpłatnego audiobooka jest poprawne zapisanie się do Newslettera na niniejszej stronie oraz założenie bezpłatnego konta w serwisie audioteka.pl. Kolekcja Orange w okresie od 01.10.2018 do 30.11.2018 zawiera następujące audiobooki: „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, „Azyl”, „Szklany zamek" oraz „Biała Masajka". Po tym terminie ulegają zmianie tytuły audiobooków, a otrzymany link będzie umożliwiał pobranie darmowego audiobooka z dedykowanej Kolekcji Orange do dnia 31.12.2018.

Więcej
  • Rejestrację do Newslettera możesz potwierdzić klikając w link znajdujący się w pierwszej otrzymanej od nas wiadomości e mail przesłanej na adres, który wprowadziłeś do formularza zapisu.
  • Link umożlwiający odebranie bezpłatnego audiobooka z Kolekcji Orange otrzymasz od nas w wiadomości e-mail, którą prześlemy do Ciebie po potwierdzeniu rejestracji do Newslettera.
  • Warunkiem odebrania bezpłatnego audiobooka jest poprawne zapisanie się do Newslettera na niniejszej stronie oraz założenie bezpłatnego konta w serwisie audioteka.pl.
  • Kolekcja Orange w okresie od 01.10.2018 do 30.11.2018 zawiera następujące audiobooki: „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, „Azyl”, „Szklany zamek" oraz „Biała Masajka". Po tym terminie ulegają zmianie tytuły audiobooków, a otrzymany link będzie umożliwiał pobranie darmowego audiobooka z dedykowanej kolekcji Orange do dnia 31.12.2018.
  • Audiobooki dostępne w Kolekcji Orange mogą ulegać zmianie w cyklach miesięcznych.
  • Skorzystanie z otrzymanego linku uprawnia do swobodnego słuchania audiobooka w jednej z bezpłatnych aplikacji mobilnych Audioteka.pl, przeznaczonych dla urządzeń działających na systemach operacyjnych Android 4.1 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy. Skorzystanie z linku nie daje możliwości pobierania bezpłatnych audiobooków ze strony internetowej audioteka.pl.
  • W ramach jednego konta użytkownika założonego w audioteka.pl możliwe jest jednokrotne skorzystanie z otrzymanego od Orange linku, umożliwiającego odebranie bezpłatnego dowolnego audiobooka z Kolekcji Orange w związku z zapisaniem się oraz rejestracją do Newslettera Orange. Oznacza to, że zapisując się do Newslettera Orange, rejestrując się do audioteka.pl i korzystając z otrzymanego linku, zachowasz w ramach założonego na audioteka.pl konta dostęp wyłącznie do jednego uzyskanego z wykorzystaniem tego linku audiobooka.
  • Liczba audiobooków jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Podany e‑mail jest już w bazie - wpisz inny adres

Proszę zaznaczyć odpowiednie zgody.

Administratorem Państwa danych

Pokaż pełną treść
Dołącz do tysięcy subskrybentów

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prosimy spóbuj ponownie

© 2018 Copyright Orange Polska S.A.